Reply to comment

Šįryt gavome, ko gero, jauniausio interesanto laišką. Moksleivis Kristupas Bubnelis parašė adresu info@vilniausmetro.lt ir buvo įtrauktas kaip visuomeninio judėjimo "Metro Sąjūdis" narys. Žemiau pateikiame jo laišką:

Sveiki! Man yra 12 metu. As esu labai susidomejes siuo projektu. Kiek girdejau toks projektas turi atsipirkti miestui kuriame gyvena 1 milijonas gyventoju, taciau del spusciu cia yra kitas dalykas. Jei Vilniuje atsirastu metro mes tikrai greitai pamatytumeme jo nauda, nes butu daug daugiau zmoniu vazinejanciu metro o ne autobusais kurie tersia ora. Taip pat zinoma atsilaisvintu keliai, nes zinome zmones kurie vaziuoja is fabijoniskiu i centra nevaziuos kamsciu metu, o ses i metro ir per 5 min. nusigaus iki darbo. Butu labai puiku, kad atsirastu pinigu igyvendint siam projektui.
Mano telefono nr.

Kristupą kviečiame pas mus į svečius, kur jaunąjam metro entuziastui įteiksime sostinės metropoliteno suvenyrų ir supažindinsime jį su projekto kūrybine grupe. Jei šis guvus dvylikmetis supranta metro naudą Vilniui, supras ir suaugę.

Reply

  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.

More information about formatting options

CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

Sekite mus "Facebook"