Jauniausias "Metro Sąjūdžio" narys supranta metro naudą

Šįryt gavome, ko gero, jauniausio interesanto laišką. Moksleivis Kristupas Bubnelis parašė adresu info@vilniausmetro.lt ir buvo įtrauktas kaip visuomeninio judėjimo "Metro Sąjūdis" narys. Žemiau pateikiame jo laišką:

Sveiki! Man yra 12 metu. As esu labai susidomejes siuo projektu. Kiek girdejau toks projektas turi atsipirkti miestui kuriame gyvena 1 milijonas gyventoju, taciau del spusciu cia yra kitas dalykas. Jei Vilniuje atsirastu metro mes tikrai greitai pamatytumeme jo nauda, nes butu daug daugiau zmoniu vazinejanciu metro o ne autobusais kurie tersia ora. Taip pat zinoma atsilaisvintu keliai, nes zinome zmones kurie vaziuoja is fabijoniskiu i centra nevaziuos kamsciu metu, o ses i metro ir per 5 min. nusigaus iki darbo. Butu labai puiku, kad atsirastu pinigu igyvendint siam projektui.
Mano telefono nr.

Kristupą kviečiame pas mus į svečius, kur jaunąjam metro entuziastui įteiksime sostinės metropoliteno suvenyrų ir supažindinsime jį su projekto kūrybine grupe. Jei šis guvus dvylikmetis supranta metro naudą Vilniui, supras ir suaugę.

Koks cia naftalinas?! Nauja karta supranta ir galvoja! Tai eilini karta parodo, jeigu paaugliai supranta ir palaiko metro tai ir suauge "dedes" turetu rimtai susimastyti !

Kaip gerais sovietiniais laikais, spaliukas parašė laišką partiniams organams, o visa šalis jį perskaitė... :)) Dvelkia naftalinu...

Sekite mus "Facebook"