VPP šiandien – kaip vakcina nuo gripo, nėra kito recepto...

VPP (Viešojo ir privataus sektoriaus partnerystės) renginių anonsas gruodžio mėnesiui.

Š.m. gruodžio 1 d. rengiama viešojo ir privataus sektorių apskrito stalo diskusija, kuria siekiama plėtoti dialogą su viešuoju sektoriumi. Diskusijos tikslas – pristatyti privataus sektoriaus veiklą ir pasiūlymus VPP plėtrai, apsikeisti informacija ir pasiūlymais dėl veiksmų koordinavimo, vystant VPP sistemą šalyje. Susitikime ketinama aptarti bei pateikti savo nuomonę šiais klausimais:

  1. Privataus sektoriaus atstovų požiūris į VPP projektų vystymo eigą: teisinės ir normatyvinės bazės kūrimas, objektų atrinkimas ir diegimo praktika bei požiūris į viešojo sektoriaus siūlomus objektus ir jų įgyvendinimo būdus.

  2. Viešojo sektoriaus atstovų požiūris į privataus sektoriaus siūlomas VPP vystymo kryptis, konkrečius objektus bei jų įgyvendinimo būdus.

  3. ES paramos finansavimo stimulas vystant VPP sistemą. Tolimesnė apskrito stalo veikla.

Š.m. gruodžio 2 d. vyks konferencija tema: “Viešojo ir privataus sektoriaus partnerystė: valstybės politika ir teisinė aplinka”, kurios metu bus aptartos temos:
  1. Viešojo ir privataus sektoriaus partnerystės teisinis reglamentavimas Lietuvoje, skatinimo programos, privataus partnerio atranka, viešojo ir privataus kapitalo partnerystės principo taikymo transporto sektoriuje perspektyvos, VPP – Švedijos patirtis ir perspektyvos.

Š.m. gruodžio 10 d. Litexpo parodų ir konferencijų centre vyks konferencija tema: “Viešojo ir privataus sektorių partnerystės perspektyvos Lietuvoje”, kurioje pasisakys Ūkio bei Finansų ministerijų atstovai, tarptautinės advokatų kontoros atstovai, VPSPA (Viešojo ir privataus sektorių partnerystės asociacija) valdybos pirmininkas Robertas Dargis.

Š.m. gruodžio 11 d. Darnios plėtros akademija Nacionalinėje dailės galerijoje rengia konferenciją tema: “Partnerystė – bendra mūsų ateitis”.

Sekite mus "Facebook"