A.Kubilių sudomino Rusijos ketinimai tiesti mokamus kelius

Maskvoje viešintį Lietuvos premjerą Andrių Kubilių sudomino žinia, kad Rusijos vyriausybė koncesijos būdu ketina tiesti porą magistralių, kurios būtų mokamos. Šeštadienį Lietuvos ambasadoje Maskvoje pietavęs su Rusijos transporto ministru Igoriu Levitinu A.Kubilius teigė išgirdęs apie Rusijos sumanymą, kaip plėtoti infrastruktūrą.

lrytas.lt

Privatūs keliai Europoje yra įprastas dalykas, galų gale apie tai prabilo ir mūsų politikai

tai ne tik baltarusija, visas pasaulis stato mokamus tiltus ir kelius mokamus tiesia. Lietuviams dar labai sunku tai suprasti. isgirde, kad kazkokia paslauga bus mokama daugumas net nisigiline nusiteikia priesiskai. bet jei mokamas tiltas nera vienintelis pasirinkimas, ir mokedamas uz pravaziavima sutaupai laiko ir kelio, tai gali rinktis ar vaziuoti aplinkui uz dyka, ar sumokejes koki tai pinigeli, tiesiai.

Išnaudojant privatų kapitalą galima įrengti pėsčiųjų tunelius, 2-jų lygių sankryžas ne tik Vilniuje, bet ir Klaipėdoje, Kaune.

dar viena galimybė pasireikšti privačiam sektoriui - sujungti Verkių seniūniją su Antakalnio seniūnija, įrengiant tiltą per Nerį šalia Ožkinių gyvenvietės. Tai sutrumpintų atstumą į Antakalnį ~ 7 km

Galėtume pasiūlyti privačiam sektoriui nutiesti kelią nuo Pilaitės pro Karveliškes į Vilniaus-kauno magistralę.
Kelių direkcija 21-ame kilometre ruošiasi daryti 2-jų lygių sankryžą, bereikėtų nutiesti per valstybinį mišką 7 km kelią ir pastatyti tiltą per Nerį. Preliminariais skaičiavimais atsipirktų per 10 metų.

Baltarusija jau turi mokamus kelius, Maskva tam ruošiasi, o kada tam ryšimės MES !

Sekite mus "Facebook"