Vilniečiai pritaria metro įdėjai

Jei reiktų rinktis tarp tramvajaus ir metro, Vilniečiai rinktųsi metropoliteną. Tą atskleidė 2007 sausio mėnesį „Vilmorus“ atlikta Vilniečių apklausa.
Apklausos dalyviai buvo informuoti, kad metro statyba gali kainuoti apie 30 proc. brangiau, nei tramvajaus, o tramvajaus eksploatacija daugeliu atvejų yra brangesnė nei metro. Pavyzdžiui, naujausios Paryžiaus tramvajaus linijos eksploatacija yra dvigubai brangesnė negu naujausios metro linijos. Paklausus, ką rinktųsi žinodami šią informaciją- tramvajų, metro, ar nė vieno- 45 % respondentų teigė esantys už metropoliteną. 24 % rinktųsi tramvajų, o 30 % buvo dar neapsisprendę.
Paklausus, kokią transporto priemonę siūlytų diegti Vilniuje žvelgdami į 30 metų perspektyvą, net 55 % respondentų atsakė, kad rinktųsi metropoliteną.
Taip pat tyrimas atskleidė, kad net 64 % apklausos dalyvių sausio mėnesį manė tiltų ir estakadų statybas esant efektyviausiomis priemonėmis mažinant transporto spūstis. Antroje vietoje pagal efektyvumą tyrimo dalyviai įvardino metropoliteno statybas (33 % respondentų), trečioje vietoje- greituminių autobusų linijų įdiegimą (23 % respondentų).
Manoma, kad po vasaros atostogų miestą užgriuvus dar didesnėms spūstims, Vilniečių nuomonė gali koreguotis, nes iki rugsėjo mėnesio buvo įgyvendinti keli dideli infrastruktūros projektai Vilniaus mieste. Tačiau dėl nedidelio, kaip tikėtasi, efekto, miestiečiai ims galvoti apie efektyvesnius transporto spūsčių sprendimo būdus, tarp jų- vis didesnį pagreitį įgyjantį metropoliteno projektą.

Vilniečiai nepritaria metro idėjai. Vilniečiai geriau rinktųsi metro nei tramvajų, bet tai dar nereiškia, kad mums reikia metro: http://blog.sandbox.lt/page/index/lt/Vilniaus+metro Tikrai ar ne gėda meluoti :) ?

"Apklausos dalyviai buvo informuoti, kad metro statyba gali kainuoti apie 30 proc. brangiau, nei tramvajaus"

Ar ne gėda meluoti vaikai???

Sekite mus "Facebook"