"Metro sąjūdžio" narių sąrašas

<?php
error_reporting(E_ALL);

$link = mysql_connect('localhost', 'root', 'La49ffau') or exit('Could not connect: ' . mysql_error());
mysql_select_db('vilniausmetro') or exit('Could not select database!');
mysql_query("SET NAMES UTF8");
$result = mysql_query('SELECT * FROM _sajudis ORDER BY surname ASC, name ASC');
echo('

  ');
  while ($row = mysql_fetch_array($result)) {
  echo("
 1. {$row['name']} {$row['surname']}
 2. ");
  };
  echo('

');
?>

Paulius rašo, ir daugiau radau tokių komentarų - ar ne geriau praplatint kelius, Zuokas pasišovęs pripirkti daugiau autobusų .
Aš dar radikaliau siūlau - nugriaukim senamiestį, išsprogdinkim cerkves, bažnyčias ir iš naujo perstatykim Vilnių. Ir kitoj vietoj, pvz prie Palangos, jūroje.
Taigi, metro padės išsaugoti senąjį Vilnių, nieko negriaunat, nežalojant, senamiesčio pasiekiamumas išaugtų.

as esu isitikines,kad miesto pletrai yra butinas metro,nes tai puikus susisiekimas ir puikus budas judeti greiciau

ką reiškia šis sąrašas, kuriame yra anonimų- Dominykas B. ir pan.? Ar tai norintys pirkti metro akcijų, metro sponsoriai ar šiaip neatsakingi žmonės, kurie išrenka į seimą savivaldybės tarnautoją Karalių ir panašius.
Iš pradžių išmetama idiotiška idėja - panaudokime greitaeigius tramvajus, dėl kurių reiktų išgriauti Vilnių nuo stoties iki Žaliojo tilto. O gal geriau metro, nereiks griauti. Metro metro sušunka Karaliaus rinkėjai; būtinai reikia sušunka požeminių darbų bendrovės savininkas Zykus.
Per pusmetį nėra atsiliepimų šiame saite. Eilinė oranžinių dviračių afera baigia nugaišti.

Metro puiki susisiekimo priemonė! O kad metro nereikalingas miestui, kuriame nėra milijono gyventojų, manau, pasenęs sovietinių demagogų argumentas. Daug teko būti užsienio šalyse ir praktiškai visur naudojausi tik metro.
Praktiškieji danai išprotėję dėl dviračių, o Kopenhaga, pagal gyventojų skaičių, labai artima Vilniuj. Metro ten puikiai funkcionuoja ir, manau, apsimoka ir atsiperka. Reikia tik noro ir nebereiks spręsti automobilių spūsčių problemų.

Padarykit ;)

Nesamone, metro reikalingas tik miestui, kurio gyventoju skaicius virs 1 000 000, o cia nera kur jam apsisukti net. Nesamone, jau daugelis sedu uzsieny, cia ir taip gerai.

Palyginus pvz. su Niujorku, Vilnius nėra labai didelis. Tačiau ir metro linijų užtektų atitinkamai mažiau tam pačiam efektui pasiekti. Tad argumentas, kad Vilniui nereikia metro, nes jis neva tai ''mažas'' mano nuomone yra nepagrįstas. O jei taip jau tų pinigų nėra, tai nebūtina gi visas linijas ir per metus pastatyti. Užtektų pradėti nuo kelių pagrindinių metro linijų - efektas būtų iš karto juntamas! Galima būtų bent didžiają dalį kelio įveikti greitai ir patogiai. Nereiktų gaišti laiko kamštyje ir tuo pačiu sudaryti kitiems kamštį. Efektas būtų dvigubas. O dabartinių technologijų ir sukauptos patirties dėka iš tikrųjų nebūtuų viskas taip jau ir brangu...

Visai nenoriu, kad Vilnius mirtu. Noriu, kad kita karta, o gal ir aš senatvėje savo mieste jausčiausi patogiai.
Teko pabūti miestuose kur yra metro ir tramvajus. Tramvajus atrodo apgailėtinai. Jo negerbia nei vienas vairuotojas ir nei vienas pėstysis. Metro kur kas geriau.

Tik visiski bukagalviaia gali nesuprasti, kad metro butu statoma uz ju paciu pinigus... visu pirma, techniskai labai sudetinga Vilniuje daryti metro, ypac jei jis eitu po senamiesciu. Didele vibracija ir panasiai. O kiek laiko uztruktu metro kasybos? Desimt metu lauksi metro, o po to suprasi, kad vistiek visur vazineji masina... Manau reikektu kaip ir daug kur pasaulyje kurti dviraciu infrastruktura..., tvarkyti gatves ir t.t. Manau ir be metro kol kas Vilniuje yra be galo daug kur padeti tuos milijonus...

Taip

Anksciau ziurejau teigiamai i metro linijos kurima Vilniuje.. beda jog berods pries 2m buvau klausytoju kuomet pristatinejo sios idejos igyvendinimo galimybiu plana.. kalbos atrode grazios kol nebuvo paprasyti statistiniai duomenys, kurie lyg ir yra svarbiausi valstybei, vilniaus miestui.. man, kaip transporto inzinieriaus kvalifikacini laipsni turinciam vilnieciui, tikrai sunku suprast tokius inorius ir tikslus, kurie ne pagerins, o tik pablogins susisiekima vilniaus mieste ateinancius 10m..

Visiskai nereikalingas nei metro nei tramvajus, kaip jus isivaizduojat, kad nutiesit keleta liniju metro ir isspresit kamscius. Tai visikas absurdas daugumai bus nepatogu reiks vaziuot iki metro stoteles autobusu, tada persest i metro tada vel sest i kokia nors transporto priemone. Tai visu pirma labai brangu bus visu antra jai panaudojus tuos milijardus i keliu tiesimui bei teisingai pletojant miesta netankinant beproto ir iskelus visus akropolius uz miesto tikrai butu isspresta miesto kamsciu problema.
Aciu uz demesi

As uz metro! manau uz tramvaju tikrai geresnis variantas. Taip Vilnius nera didelis miestas imant pasaulio didmiesciu masteliais ir galbut tai atrodo kaip prabanga tokiam nedideliam miestui, taciau juk miestas pleciasi, gyventoju daugeja, jei ne dabar tai ateity atsipirktu vistiek!
jokiu kamsciu, sviesoforu, laiko susitaupo, nervu, ilipai islipai ir viso gero :)

Savaime aisku, kad metro reikalingas, juk miestas pleciasi, zmoniu daugeja, automobiliu kamsciu skaicius dideja, ir tik pozeminis transportas isspres sita problema. cia tas pat kaip su daugiaauskciu namu statymu, jie sutaupo zemes plota, metro sutaupo ir zemes plotai ir zmoniu laika. tik visiski bukagalviai nesupranta butinybes statyti metro.

Tai butu labai patogu

Sveiki. Mano nuomone Vilniui metro nereikalingas. bereikalingas pinigu svaistymas. Vilnius nera toks didelis miestas kad reiketu metro. Taip butu labai patogu, taciau manau pigiau apsieitu dviraciai.

Kada metro bus? wtf:) df tik be kalbu darom!

Norit visa Vilniu desimciai metu sukasti? Ir kas paskui tais metro vazines? Kiek kainuos vaziavimas metro?

Ar negeriau butu praplatinti kelius, nupirkti nauju autobusu?

Už laisvesnį Vilnių!

darom metro!

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
 • Web puslapiu adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
 • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

CAPTCHA
Klausimas, skirtas patikrinti ar esate žmogus ir išvengti automatinių komentuotojų.