Ответить на комментарий

Asociacijos „Metro sąjūdis“ NUOSTATOS
dėl Vilniaus miesto Tarybos 2011m. lapkričio 23d. priimto SPRENDIMO Nr. 1-306
Dėl pritarimo „Naujų transporto rūšių diegimo Vilniaus mieste specialiojo plano rengimo“ konceptualiajai daliai
1. „Metro sąjūdžio“ aktyvas, ruošęs metropoliteno sistemos įdiegimo konceptualiąją dalį, pritarė miesto tarybos sprendimui – tobulinti esamą viešąjį transportą, įvedant naujas autobusų modifikacijas ir lygiagrečiai ruošiantis radikaliam susisiekimo būklės pagerinimui, planuojant didelio pajėgumo bėginio viešojo transporto – metropoliteno įdiegimą.

2. Metropoliteno diegimas pritrauktų privačias milijardines investicijas ir ES paramą, kurios būtų galima siekti diegiant ekologišką transportą pagal Europos komisijos Baltosios knygos „Transportas 2050“ nuostatas.

3. „Metro sąjūdžio“ aktyvo grupė, kurią sudaro įvairių sričių specialistai, pasiruošę bendradarbiauti su savivaldybe, siekiant, kad būtų planuojama efektyvesnė ir reguliuojama atskirų perspektyvinių daugiafunkcinių urbanistinių linijinių darinių plėtra, taip užtikrinant efektyvų ir prasmingą didelio pajėgumo viešojo transporto rūšies (metropoliteno) įdiegimą ir eksploatavimą.

4. Asociacija „Metro sąjūdis“, turėdama visuomenės, miesto tarybos bei didesnės pusės Seimo narių palaikymą, sieks nacionalinio susitarimo ir metropoliteno pripažinimo valstybei svarbiu ekonominiu projektu.

5. Asociacija „Metro sąjūdis“ sieks, kad, atsižvelgus į Tarybos sprendimą, būtų inicijuotas Bendrojo plano iki 2015 metų sprendinių tikslinimas, numatant metropoliteno diegimą.

Tai leistų verslo struktūroms savo lėšomis ir rizika sukurti šiuolaikinę, greitą, punktualią, komfortišką, saugią ir ekonomiškai efektyvią viešojo susisiekimo sistemą.


Asociacijos „Metro sąjūdis“ valdyba

Ответить

  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Подробнее о форматировании

CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

Sekite mus "Facebook"