Ответить на комментарий

Balandžio 20 dieną, trečiadienį, 10 val. Vilniaus miesto savivaldybėje vykusį „Naujų transporto rūšių diegimo Vilniaus mieste specialiojo plano“ svarstymą su visuomene stebėjo vos keletas pačių rengėjų pakviestų klausytojų ir vis tie patys, jau pažįstamais tampantys, kitokią nuomonę turintys aktyvistai. Tiesa – neteisinga būtų nepaminėti ir ant vienos rankos suskaičiuojamų aktyvių Vilniaus miesto visuomenininkų.

Nepaisant to, kad (apart rengėjų ir jų pakviestų šališkų atstovų) niekas nepritarė tramvajaus pristatymui; renginio globėjas – vicemeras Romas Adomavičius, pasidžiaugė nuosekliai vykdomomis procedūromis. Taip utopinis (visuomenininkų ir opozicijos nuomone) projektas juda į priekį.

Ir niekam nei motais, jog tikroji visuomenė (gyventojai ir verslininkai) tokiu metu užsiėmusi, negali palikti darbo vietos, kad sudalyvauti svarstyme ir pareikšti savo nuomonę. Juk kuo daugiau nuomonių, tuo didesnė rizika sulaukti pasipriešinimo. Kyla dvejonių, gal svarstymas su visuomene tokiu metu organizuojamas sąmoningai.

Akivaizdus tramvajaus propagavimas ir Vilniaus miesto tarybos sprendimo (2011.11.23. NR. 1-306) nepaisymas atima galimybę Vilniaus miestui ateityje turėti pačią racionaliausią viešojo transporto rūšį, nes nepaliekama galimybė rinktis iš kelių siūlymų. O Vilniaus miesto transporto klausimas, kuris apima lengvuosius automobilius, sunkvežimius, autobusus, troleibusus, mikroautobusus, kitas transporto rūšis, dviračius, pėsčiųjų takus ir pan., sprendžiamas siaurame tramvajaus kontekste.

Ответить

  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Подробнее о форматировании

CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

Sekite mus "Facebook"