Ответить на комментарий

Vilniuje, padidėjus automobilių skaičiui, net krizės metu žmonės kamuojasi automobilių spūstyse ir dūmais leidžia pinigus ir laiką.

Jau dešimt metų, kaip miesto valdžia nenori pritarti visuomenėje egzistuojančiai metropoliteno idėjai ir leisti verslo struktūroms koncesijos būdu šį projektą įgyvendinti. Galima tik pasidžiaugti, kad į visuomenės ir valdžios diskusiją, kokią transporto rūšį diegsime per artimiausius 30 metų, įsijungė ir žiniasklaida. Tai pats civilizuočiausias būdas valdžiai susitarti su likusia visuomenės dalimi – miesto gyventojais.

Visuomenė įvairiais klausimais organizuoja piketus, demonstracijas ar streikus, bet diskusija, kuri vyksta žiniasklaidos pagalba, yra pats efektyviausias metodas, kaip rasti protingiausią problemos sprendimo būdą.

Džiugu, kad šios problemos viešinimui pasijungė populiarūs Vilniuje dienraščiai „Vakaro žinios“ ir „Lietuvos ryto“ Sostinė.

Piliečių asociacijos „Metro sąjūdis“ žmonės aktyviai dalyvaus diskusijose, sprendžiant opiausią Vilniaus miesto problemą – susisiekimą apskritai ir visuomeninį transportą konkrečiai.

Ответить

  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Подробнее о форматировании

CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

Sekite mus "Facebook"