Ответить на комментарий

Antradienį Seime darbo grupės, suburtos tobulinti Specialųjį metropoliteno įgyvendinimo įstatymo projektą, posėdyje nuspręsta galutinį projekto variantą atiduoti svarstyti Seimo Ekonomikos komitetui.

Paskutiniame darbo grupės posėdyje vyko diskusija tarp Seimo Teisės departamento ir nepriklausomų teisės ekspertų, į kuriuos kreipėsi asociacija „Metro sąjūdis“. Buvo sutarta dėl tokio įstatymo reikalingumo ir atliktos kelios įstatymo projekto esmės nekeičiančios korekcijos.

Ekonomikos komitetas, kurio prašymu ir buvo suburta darbo grupė, projektą svarstys jau šiandien. Gavus teigiamą komiteto išvada, projektas bus atiduotas balsavimui Seime.

Pusantrų metų veikusią darbo grupę sudarė įvairias frakcijas atstovaujantys Seimo nariai urbanistikos, geležinkelių, teisės bei verslo specialistai ir visuomenininkai.

Įstatymas paskirstys funkcijas ir atsakomybes tarp valstybės, savivaldybės ir investuotojo. Savivaldybei pareiškus norą statyti metro, Vyriausybė privalės organizuoti tokio projekto įgyvendinimą, patikint projekto finansavimą, įgyvendinimą ir įrengtos metro sistemos eksploataciją verslo struktūrom pagal koncesijos sutartį. Jai pasibaigus, metro infrastruktūra būtų perduota valstybei.

Ответить

  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Подробнее о форматировании

CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

Sekite mus "Facebook"