“Eismo brokas” – nauja rubrika apie senas klaidas

Turbūt kiekvienas sostinės vairuotojas galėtų parodyti bent kelias sankryžas, gatves ar jų atkarpas, kur eismo sprendimai prasilenkia su sveiku protu. Vienos iš tokių vietų palydimos vairuotojų keiksmais, kitos atsiperka mažesnėmis ar didesnėmis avarijomis. Paradoksalu, bet dažnos tokių probleminių situacijų išsispręstų vien tik pakeitus kelio ženklus ar ženklinimą, pastačius ar panaikinus šviesoforą, jau nekalbant apie papildomų eismo juostų įrengimą.

Jau šiandien mūsų tinklapyje startuoja nauja rubrika - “Eismo brokas”. Tai rubrika, kuri gvildens minėtąsias eismo problemas ir bandys jas spręsti, žinoma, su skaitytojų pagalba. Visus siūlymus ir pageidavimus schemų ar nuotraukų pavidalu talpinsime ir viešinsime savo puslapyje. Opesnėmis ir įsisenėjusiomis eismo problemomis priversime susidomėti specialistus ir miesto valdžią, taip paskubindami tų problemų sprendimus.

Kviečiame visus, ne tik Vilniečius, fotografuoti, aprašyti ir siųsti mums pasiūlymus, kur ir kaip būtų galima pagerinti transporto ir pėsčiųjų eismą jūsų mieste. Kartu mes galime daugiau.

Ideja labai gera, bet deja nera aktyvumo....negi visiems taip vienodai absurdai keliuose? :( negi visi taip susitaike? :(

Viskas su tuo ženklu tvarkoje. Kaip matyti iš nuotraukos, šioje gatvėje stovi privatūs gyvenamieji namai, o šis ženklas riboja motorinių transporto priemonių eismą, išskyrus mopedus, motociklus be priekabų, maršrutinį transportą, skiriamuoju ženklu „Neįgalusis“ pažymėtas transporto priemones bei, kas aktualu šioje gatvėje gyvenantiems ar/ir dirbantiems žmonėms, aptarnaujantįjį transportą. Į aptarnaujamojo transporto sąvoką įeina ir transporto priemonės, kurios priklauso ženklo galiojimo zonoje gyvenantiems ar dirbantiems asmenims, todėl gyventojams neturėtų kilti jokių problemų pasiekti namus. Ar gatvė aktuali ir pašaliniams vairuotojams, sunku spręsti iš nuotraukos, tačiau labai abejočiau.

O kas čia blogai tuose ženkluose? Gal KET laikas pasiskaityti?

Valdiškos tvarkos „logika“. Kas per santvarka, koks policijos pagedimas statyti tokius ženklus ir metų metais sergėti tokias eismo taisykles?

Pakarti negalima paleisti

Sveikintina idėja!

Sekite mus "Facebook"