Savanorių žiedo akivaizdūs trūkumai (ATNAUJINTA)

Autorius Tadas Kavaliauskas

Antrasis “Eismo brokas”, kurį atradome benagrinėdami Savanorių žiedą – susisiekimas su Laisvės prospekto skirtingomis gatvės pusėmis šalia žiedo ties Eigulių stotele.

Situacijos planas

Šioje vietoje žmonės atvyksta viešuoju transportu ir išlipa Eigulių stotelėje. Norintiems patekti į kitą Laisvės prospekto pusę, žmonėms tenka eiti pro požeminę perėja, o taip susidaro nemažas lankstas.

Pėsčiųjų kelias norint pasiekti kitą Laisvės pr. pusę

Taigi, žmonės labai dažnai renkasi kirsti gatvę tiesiog ties Eigulių stotele tam nepritaikytoje vietoje rizikuodami savo sveikata ar net gyvybe.NAUJAS REPORTAŽASPėstieji, kertantys Laisvės pr.

Įdomiausia tai, jog anksčiau šioje vietoje visgi buvo pėsčiųjų perėja. Tačiau, po tam tikro laiko dėl neaiškių priežasčių ją vis dėlto buvo nuspręsta panaikinti. Be to, šio Savanorių žiedo rekonstrukcijos projekte buvo numatyta galima požeminė pėsčiųjų perėja Laisvės prospekte. Tad šiuo atveju yra netgi trys išeitys: pirmoji – sugrąžinti pėsčiųjų perėją, tačiau tai stabdytu transporto eismą. Antroji – tam tikras pėsčiųjų viadukas pakylant virš gatvės, lendant po jau esamu automobilių viaduku ir tada vėl pakylant virš gatvės. Na o trečioji išeitis – požeminė pėsčiųjų perėja, kuri nestabdytų transporto eismo bei būtų užtikrintas maksimalus pėsčiųjų saugumas nuo galimų eismo įvykių.Sekite mus "Facebook"