METRO šukuosenos negadina

Visuomenės nuomonės tyrimai parodė, kad metro idėją palaiko 56% vilniečių. Moterys sudaro daugiau nei 60%. Paklausus vieną iš savo viską žinančių bendradarbių gavau atsakymą, kad vienas iš didžiausiu metro privalumų, jog važiuojant metro nenukenčia šukuosena. Net ir mažai tais klausimais nusimanantys vyrai suvokia kokią įtaką moters nuotaikai turi visuomeniniam transporte sugadinta moters šukuosena. Bet metro ne tik šukuoseną saugo.

Tai puikios laukimo sąlygos metro stotyse. Vasarą vėsu, žiemą šilta. Netenka kęsti nei lietaus, šlapdribos ar vėjo, stotyje nepaslysi, nebūsi aptaškytas, nesušlapsi ir neišsipurvinsi batų. Metro niekada nebūna sausakimšas, todėl keleivis keleiviui nekvėpuoja į pakaušį ir neplėšo sagų. Stočių personalas ir vaizdo kameros, saugumo tarnybos seka tvarką stotyse, užtikrina keleivio saugumą tiek stotyse, tiek vagone. Stotyse nesišvaisto girtuokliai, benamiai, valkatos ar vagys, nes jie greitai pastebimi ir stoties personalo palydimi į gatves ar priduodami policijai. Kai kurių miestų metropolitenai įsileidžia gatvės muzikantus, bet jie neįkyrūs, o gera muzika dar ir nuotaiką kelia. Jei turi varioką įmeti, jei ne – paploji, nusišypsai ir to pakanka. Visa tai smulkmenos, bet kaip labai veikia žmonių nuotaiką, jų savijautą. Teisingai sakoma, kad iš smulkmenų visas gyvenimas susideda, iš minučių – valandos, iš valandų - dienos. Iš centų litai ir tūkstančiai litų. Skundžiamės, kad neturime laiko. Metro mūsų kelionės laiką sutrumpintų perpus, nes jam neegzistuoja kamščiai , sankryžos, jis atvažiuoja punktualiai, važiuoja trumpiausiu keliu. Jei dabar kelionėse sugaižtame valandą ar dvi tai metro per metus mums sutaupytų laiko prilygstančio mėnesio ar dviejų mėnesių darbo laikui. O laikas kaip žinome pinigai. O dabar apie pinigus. Ne apie tuos, kuriuos prarandame važiuodami vėžlio tempu sausakimšu autobusu ar troleibusu, o apie pinigus kuriuo jūsų šeima paleidžia dūmais važiuodami nuosavu automobiliu. Kai suskaičiuoji visas (tame ir automobilio nusidėvėjimo) metų išlaidas ir visus nuvažiuotus kilometrus gaunasi tas pats skaičius. Vadinasi kaip kilometras taip ir litas. Bet jei būtų metro tai kainuotų penkis kart mažiau. Vadinasi per dieną sutaupai dešimtis, per mėnesį šimtus, o per metus tūkstančiu. O tūkstančiai dar niekam nepamaišė. Jei metro toks naudingas, kodėl, mes, vyrai, jo nestatom. Užuot kaupę pinigus savo žmonos išeiginei suknelei ar kitai didžiajai svajonei, mes juo gatvės spūstyse išleidžiame vėjais. Ogi todėl, kad moterys mūsų tam neįkvepia. Ir ištiktųjų mokslininkai nustatė, kad jei vyrus mėnulis domintu tiek pat kiek moterų krūtys, tai ten būtų seniai pastatyti miestai. Matomai dar kūdikystėje patirta malonumas prisiglausti prie šiltos motinos krūtinės taip giliai įsirėžė į vyrų pasąmonę, kad ir užaugę nusiraminimo jie ieško ten pat. Todėl nepagailėkit jiems švelnumo, nuraminkite ir įkvėpkite dideliems darbams.
Tikri vyrai jei ne viską tai daug ką gali padaryti moterų įkvėpti, todėl parodykite tiesiausią kelią kaip galų gale sutaupyti pinigus ir įgyvendinti jūsų didžiausią svajonę... Kelias netrumpas, bet užtikrintas.

Sekite mus "Facebook"